Platforma SPACE

Dysponujemy unikalnym na skalę Polski osprzętem do maszyn Merlo – jest to platforma ruchoma na dodatkowym ramieniu obrotowym typu SPACE.

Platforma ruchoma typu SPACE do ładowarek teleskopowych MERLOJest to wysoce zaawansowana technologicznie platforma wyposażona w ruchomy wysięgnik pozwalająca na bardzo nietypowe prace w różnych warunkach np. pod mostami, na dużych wysokościach, w tunelach. Zastosowanie platformy ruchomej SPACE znacznie skraca czas prac, ogranicza koszty, umożliwia wykonanie prac dotychczas niedostępnych dla innych urządzeń.
Platforma ruchoma typu SPACE do ładowarek teleskopowych MERLOOperator ma możliwość kontroli wysięgnika prosto z platformy co pozwala na pełną kontrolę urządzenia w chwili gdy operator z ładowarki nie widzi kosza.
Platforma ruchoma typu SPACE do ładowarek teleskopowych MERLOZastosowanie platformy ruchomej SPACE pozwala na pracę na poziomie 9 metrów poniżej poziomu ulicy.

Platforma ruchoma typu SPACE do ładowarek teleskopowych MERLOPlatforma ruchoma SPACE może być szybko złożona i zabezpieczona na czas przejazdu maszyny na nowe stanowisko pracy.

Platforma ruchoma typu SPACE do ładowarek teleskopowych MERLOPlatforma ruchoma SPACE do ładowarek teleskopowych MERLO

Zastosowanie platformy ruchomej SPACE znacznie zwiększa możliwości pracy ładowarki teleskopowej MERLO.